+420 775 010 550
Po-Pá 900 - 1600
Doručujeme: Česká republika Slovensko
 „Dej chudákovi misku rýže, nasytíš ho pro tuto chvíli. Nauč ho rýži pěstovat a nebude celý život hladovět." - japonské přísloví


Ten kdo měl to štěstí navštívit Afriku, jistě mnohokrát zaslechl větu místních „give me money".

Chceme Africe pomáhat jinak. Velmi častý způsob pomoci v této době je pouze poskytnout finanční podporu. Místní pak mají uložený špatný vzorec, že bílí lidé jim vždy dají peníze. Je důležité, aby pochopili, že i my si peníze musíme vydělat, že u nás nerostou na stromech.

Rozhodli jsme se tedy pomoci v Ghaně místní komunitě k lepšímu životu po svém. Rozhodli jsme se pro mnohem trvalejší pomoc, kdy místní komunitě pomůžeme podnikat lépe.

Místním koupíme vše, co budou potřebovat ke snadnější výrobě bambuckého másla a jejich dětem přispějeme na školné. Chceme jim práci usnadnit a zároveň vytvořit i nová pracovní místa. 

Když se zvýší úroveň žití zde, budou si  moci místní sami koupit do své školy lavice, aby se jejich děti už nemuseli učit na zemi a pera, aby měli čím psát. Ale chceme, aby si na to místní vydělali sami, aby ze své práce mohli mít zaslouženou radost.  

Z každého výrobku, který Nutt prodá (ten samý výrobek který o vás bude doma pečovat), půjde část zisku do vesničky na severu Ghany.

Víme, že to bude dlouhá cesta, ale my se na ní těšíme! Rádi děláme věci, které mají smysl nejen pro nás, ale i pro ostatní. Vám pomůžeme ke zdravé pokožce a krásnému zážitku. Všichni společně můžeme pomáhat dál. 


Krásný den všem na světě přeje


Mrkni se na naše produkty :)